TOC API (8.x-1.4) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Allowed HTML tags
ne: मान्य HTML सूचकहरू

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
