TOC API (8.x-1.5) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML

en: About
sq: Informacione
