TOC API (8.x-1.6) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Allowed HTML tags
ml: അനുവദനീയമായ HTML ടാഗുകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
