Toc.js (2.0.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Prefix
id: Awalan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Container
id: Kontainer

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: List type
id: Jenis daftar

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Sticky
id: Menempel

en: About
id: Tentang
