Toc.js (3.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
