Toc.js (3.2.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Container
is: Gámur

en: About
is: Um
