Toc.js (3.3.0-rc1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Container
jv: Kontainer

en: List type
jv: Daftar tipe

en: Sticky
jv: Pucuk

en: About
jv: Ngenani
