Toc.js (3.3.0-rc1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Container
mr: प्रभाग
