Toc.js (3.3.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Prefix
ar: سابقة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Container
ar: حاوية

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: Sticky
ar: مثبت

en: About
ar: حول
