Toc.js (3.3.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: List type
el: Τύπος λίστας

en: Sticky
el: Καρφιτσωμένο

en: About
el: Περί
