Toc.js (3.3.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Container
ka: კონტეინერი

en: List type
ka: ლისტის ტიპი

en: Sticky
ka: მიმაგრებული
