Toc.js (3.3.1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Prefix
uk: Префікс

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Container
uk: Контейнер

en: Back to top
uk: Нагору

en: Table of contents
uk: Зміст

en: List type
uk: Тип списку

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: About
uk: Про модуль

en: Unordered HTML list (ul)
uk: Маркований список HTML (ul)

en: Ordered HTML list (ol)
uk: Нумерований список HTML (ol)
