Toc.js (3.4.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Container
cs: Kontejner

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Sticky
cs: Přilepení

en: About
cs: Popis
