Toc.js (3.4.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: About
ku: دەربارە
