Toc.js (3.4.0) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: List type
ms: Jenis senarai

en: About
ms: Perihal
