Toc.js (3.5.0-rc1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Container
sv: Grupp

en: Back to top
sv: Tillbaka till toppen

en: List type
sv: Typ av lista

en: Sticky
sv: Klistrad

en: About
sv: Om

en: Wrapper CSS classes
sv: CSS-klasser för omslutare
