Toc.js (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Container
fi: Säiliö

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Installed
fi: Asennettu

en: About
fi: Tietoja
