Toc.js (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Container
fr: Conteneur

en: Back to top
fr: Remonter

en: List type
fr: Type de liste

en: Not installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: Selectors
fr: Sélecteurs

en: About
fr: À propos

en: Back to top label
fr: Etiquette de Retour au début
