Toc.js (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Container
pl: Kontener

en: Back to top
pl: Do góry

en: List type
pl: Typ listy

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie
