Toc.js (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Container
sv: Grupp

en: Back to top
sv: Tillbaka överst

en: List type
sv: Typ av lista

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: About
sv: Om
