Toc.js (8.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Container
lv: Konteiners

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Installed
lv: Instalēts

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: About
lv: Par
