Toc.js (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
