Toc.js (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Container
gl: Contedor

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: List type
gl: Tipo de lista

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Installed
gl: Instalado

en: Sticky
gl: Pegañoso

en: About
gl: Información
