Toc.js (8.x-1.6) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Prefix
bg: Префикс

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Sticky
bg: Фиксиран
