Toc.js (8.x-1.6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
