Toc.js (8.x-1.6) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Container
lt: Konteineris

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: About
lt: Apie
