Toc.js (8.x-1.6) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: List type
tr: Liste tipi

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: Sticky
tr: Kalıcı

en: About
tr: Hakkında
