Tocify (3.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: History
el: Ιστορικό

en: Theme
el: Θέμα

en: Table of contents
el: Πίνακας περιεχομένων

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Context
el: Πλαίσιο

en: About
el: Περί
