Tocify (3.0.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: History
fr: Historique

en: Theme
fr: Thème

en: Table of contents
fr: Table des matières

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Selectors
fr: Sélecteurs

en: Context
fr: Contexte

en: About
fr: À propos

en: The URL !url could not be downloaded.
fr: Le contenu de l'URL !url n'a pas pu être téléchargé.
