Tocify (3.0.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: History
pl: Historia

en: Theme
pl: Skórka

en: Table of contents
pl: Spis treści

en: Custom
pl: Własne

en: Context
pl: Kontekst

en: About
pl: O stronie
