Tocify (3.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: History
id: Riwayat

en: Theme
id: Tema

en: Table of contents
id: Daftar isi

en: Custom
id: Tersuai

en: Context
id: Kontek

en: About
id: Tentang
