Tocify (3.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: History
kn: ಇತಿಹಾಸ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: About
kn: ಕುರಿತು
