Tocify (3.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: History
sl: Zgodovina

en: Theme
sl: Tema

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Context
sl: Kontekst

en: About
sl: O modulu
