Tocify (3.0.3) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: History
ja: 履歴

en: Theme
ja: テーマ

en: Custom
ja: カスタム

en: Show effect
ja: 表示効果

en: Context
ja: コンテキスト

en: About
ja: アバウト
