Tocify (3.1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: History
ru: История

en: Theme
ru: Тема

en: Table of contents
ru: Таблица содержимого

en: Custom
ru: Собственная

en: Selectors
ru: Селекторы

en: Context
ru: Контекст

en: About
ru: Информация
