Tocify (3.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: History
ta: வரலாறு

en: Theme
ta: தீம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Context
ta: சூழல்

en: About
ta: பற்றி
