Tocify (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: History
hu: Történet

en: Theme
hu: Smink

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Custom
hu: Egyéni

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Context
hu: Szövegkörnyezet

en: About
hu: Leírás

en: history
hu: történet

en: selectors
hu: kiválasztók
