Tocify (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: History
hi: इतिहास

en: Theme
hi: थीम

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Context
hi: संदर्भ

en: About
hi: के बारे में
