Tocify (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: History
tr: Geçmiş

en: Theme
tr: Tema

en: Custom
tr: Özel

en: Context
tr: Bağlam (Context)

en: About
tr: Hakkında
