Tocify (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: History
cs: Historie

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Show effect
cs: Efekt zobrazení

en: Context
cs: Kontext

en: About
cs: Popis
