Tocify (8.x-2.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: History
eu: Historia

en: Theme
eu: Tema

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Context
eu: Testuingurua

en: About
eu: (r)i buruz
