Tocify (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: History
nl: Historie

en: Theme
nl: Thema

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: Custom
nl: Aangepast

en: About
nl: Over
