Toggle (2.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Default
cs: Výchozí

en: Examples
cs: Příklady

en: Toggle
cs: Přepnutí

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Field types
cs: Typy polí
