Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Fields
cy: Meysydd

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Mini
cy: Bychan
