Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Fields
fr: Champs

en: Success
fr: Succès

en: Warning
fr: Avertissement

en: About
fr: À propos

en: Primary
fr: Primaire
