Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Fields
oc: Camps

en: Warning
oc: Avertiment

en: About
oc: A prepaus

en: pixels
oc: pixèls

en: Primary
oc: Primaire
