Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Primary
sk: Primárny
