Toggle Editable fields (8.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
