Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Fields
jv: Field

en: Warning
jv: Weling

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
