Toggle Editable fields (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Warning
th: การเตือน

en: Info
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: pixels
th: พิกเซล
